Hepsi Bu Forumda
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Uye_ol10
Hepsi Bu Forumda
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Uye_ol10
Hepsi Bu Forumda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Bu Forumda

Aradığınız aklınıza takılan her türlü bilgiyi bu forumda bulacaksınız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» CLUB PENGUIN PASTA
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 11:15 am tarafından guney00

» Bahar Pastası
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:32 pm tarafından ebruerdogan1974

» Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:20 pm tarafından ebruerdogan1974

» Laptop Pasta
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 1:07 am tarafından ebruerdogan1974

» PARAGLIDING PASTA (Yamaç Paraşütü)
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 1:03 am tarafından ebruerdogan1974

» ŞATO PASTA (winks karakterli)
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:57 am tarafından ebruerdogan1974

» TV. KUMANDA PASTASI
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:55 am tarafından ebruerdogan1974

» YELKENLİ PASTA 2
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:51 am tarafından ebruerdogan1974

» Bahar Dalı Pasta
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:46 am tarafından ebruerdogan1974

Video
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Fotoğraflarınızı Shutter Stock İle Satın
Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Shutte13
Oyun Oynayalım

Oyunlar

Paylaş | 

Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yunus85

yunus85

Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor _
MesajKonu: Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor   Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 4:22 pm

14 Mart, 2011

Nikon Kurumu, Japonya’nın kuzeyinde 11 Mart 2011’de meydana gelen deprem kurbanları için duyduğu derin üzüntüyü ifade eder ve taziyelerini sunar.
Yaşanan trajedinin ardından Nikon Kurumu aşağıdaki yardımın en hızlı şekilde felaketten etkilenen bölgelere ve kişilere ulaştırılması kararı almıştır:
Yardım tutarı : 100 milyon yen nakit yardım
Alıcı : Japon Kızıl Haç Örgütü
Bilgi yayınlandığı tarih için geçerlidir. Herhangi bir uyarı olmadan değişiklik yapılabilir.
http://www.shutterstock.com/?rid=307075
YazarMesaj

Nikon, Kuzey Japonya’da yaşanan deprem kurbanlarına yardım sağlıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası