Hepsi Bu Forumda
Nikon School Ankara ve İzmir'de Uye_ol10
Hepsi Bu Forumda
Nikon School Ankara ve İzmir'de Uye_ol10
Hepsi Bu Forumda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Bu Forumda

Aradığınız aklınıza takılan her türlü bilgiyi bu forumda bulacaksınız

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» CLUB PENGUIN PASTA
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 11:15 am tarafından guney00

» Bahar Pastası
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:32 pm tarafından ebruerdogan1974

» Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 7:20 pm tarafından ebruerdogan1974

» Laptop Pasta
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 1:07 am tarafından ebruerdogan1974

» PARAGLIDING PASTA (Yamaç Paraşütü)
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 1:03 am tarafından ebruerdogan1974

» ŞATO PASTA (winks karakterli)
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:57 am tarafından ebruerdogan1974

» TV. KUMANDA PASTASI
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:55 am tarafından ebruerdogan1974

» YELKENLİ PASTA 2
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:51 am tarafından ebruerdogan1974

» Bahar Dalı Pasta
Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 12:46 am tarafından ebruerdogan1974

Video
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Fotoğraflarınızı Shutter Stock İle Satın
Nikon School Ankara ve İzmir'de Shutte13
Oyun Oynayalım

Oyunlar

Paylaş | 

Nikon School Ankara ve İzmir'de

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yunus85

yunus85

Nikon School Ankara ve İzmir'de _
MesajKonu: Nikon School Ankara ve İzmir'de   Nikon School Ankara ve İzmir'de Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:32 am

Nikon School Eğitim Semineri

Eğer makinenizin kullanım kılavuzu ile dövüşüyorsanız bırakın Nikon eğitmenleri size daha iyi fotoğraf çekebilmeniz ve makinenizi tanımanız için yardımcı olsun. Bu eğitim semineri basit tavsiyeler ile makinenizi daha etkili şekilde kullanmanızı sağlamak üzerine yoğunlaşmaktadır. Eğer Single Lens Reflex (D-SLR) makinenizi yeni aldıysanız veya fotoğrafçılığa yıllar sonra geri dönüyorsanız bu eğitim sizin için doğru bir başlama noktasıdır.
Bu eğitim semineri, yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için fotoğrafçılığın başlangıcını, terminolojisini, makinenizin özelliklerini tanımanızı sağlamak ve Nikon kameralarının arkasındaki teknolojiyi anlamak isteyenler için dizayn edilmiştir. Nikon eğitmenleri makinenizi geniş bir yelpazedeki ayarları nasıl kullanmanız ve kişiselleştirmeniz gerektiği hakkında size tavsiyelerde bulunacaktır.
Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.’nin ithalatı Nikon Fotoğraf Makinesi kullanıcılarına özel olarak düzenlenmektedir.

Nikon School Eğitim Semineri İçeriği
•D90 / D5000 / D3000 /D300S model makinelerin özellikleri
•ISO, Perde Hızı ve Diyafram
•Autofocus Seçenekleri
•Çözünürlük ve Dijital Dosya Biçimleri
•Makina Düğmeleri ve Menüler
•Ölçüm Ayarları
•Highlights ve Histogram Okumak
•Pozlama Modları : P, A, S, M
•Beyaz Ayarı (White Balance)
•Pozlama Kontrolü

Nikon School Eğitim Etkinlikleri, 4 ve 18 Aralık 2010’da İstanbul Merkez Binada,
11 Aralık 2010’da İzmir Palas Otel, İzmir’de ve 25 Aralık 2010’da Gürkent Otel,
Ankara’da yapılacaktır.
Daha fazla bilgi için: http://karfokaracasulu.com/okul/ adresi ziyaret edilebilir.
http://www.shutterstock.com/?rid=307075
YazarMesaj

Nikon School Ankara ve İzmir'de

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası